290.150.12H CMT Piła 150x20x12Z/ do drewna / cięcie wzdłużne
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
Paczkomat Inpost - dostawa w sobotę
Kod producenta: 290.150.12H
Cechy produktu
Piły Tarczowe
- Typ Piła tarczowa
- Zastosowanie Drewno lite i sklejka
- Średnica tarczy 150 mm
- Średnica otworu 20 mm
- Ilość zębów 12
- Szerokość rzazu 2,4 mm
- Grubość korpusu 1,4 mm