290.160.12H CMT Piła 160x20x12Z/ do drewna / cięcie wzdłużne
Wystaw opinię o produkcie
Koszty dostawy wybranego produktu
Paczkomat Inpost - dostawa w sobotę
Kod producenta: 290.160.12H
Cechy produktu
Piły Tarczowe
- Typ Piła tarczowa
- Zastosowanie Drewno lite i sklejka
- Średnica tarczy 160 mm
- Średnica otworu 20 mm
- Ilość zębów 12
- Szerokość rzazu 2,2 mm
- Grubość korpusu 1,6 mm
Opis
Piła HM CMT 290.160.12H
- Średnica (D [mm]): 160.00
- Średnica otworu (F [mm]): 20.00
- Liczba zębów (Z): 12
- Kształt zęba (ZĄB): 10° NS - Naprzemian skośny
- Kąt natarcia (°): 20°
- Otwory dodatkowe (PH): 2/6/32
- Szerokość rzazu / grubość płytki (K [mm]): 2.20
- Grubość korpusu piły (P [mm]): 1.60
- Redukcja w Zestawie: brak
ZASTOSOWANIE:
Cięcie wzdłużne.
DO MASZYN:
Piły stołowe, elektronarzędzia.
Festool: TS55, TS55 R
Makita: 5604 R
Bosch: GKS 160, GKS 55, GKS 55 GCE, PKS 55 A,